Contact

MECHANISATIE LOCHEM B.V.
Kwinkweerd 14
7241 CW Lochem
Tel. 0573-252445
Storingsdienst buiten werktijden Tel. 0573-256584
Route: klik hier

E-mail:
Algemeen info@mechanisatielochem.nl
Verkoop verkoop@mechanisatielochem.nl
Magazijn magazijn@mechanisatielochem.nl
Werkplaats werkplaats@mechanisatielochem.nl
Administratie administratie@mechanisatielochem.nl

Contact kan ook via het e-mailformulier hiernaast/onder.

Contactpersonen:
Paul Nijenhuis (verkoop machines en tractoren)
paul@mechanisatielochem.nl
Mobiel:  06-53983414

Bram Aleven (verkoop machines en tractoren)
bram@mechanisatielochem.nl
Mobiel:  06-13443288

Tim Willemsen (Algemeen)
tim@mechanisatielochem.nl
Mobiel:  06-22790285

Levering- en betalingsvoorwaarden:

Fedecomvoorwaarden 2019