Contact

MECHANISATIE LOCHEM B.V.
Kwinkweerd 14
7241 CW Lochem
Tel. 0573-252445
Fax 0573-256584
Route: klik hier

E-mail:

Algemeen -    info@mechanisatielochem.nl
Verkoop -       verkoop@mechanisatielochem.nl
Magazijn -      magazijn@mechanisatielochem.nl
Werkplaats -   werkplaats@mechanisatielochem.nl
Administratie- administratie@mechanisatielochem.nl

Contact kan ook via e-mailformulier (onder)

Contactpersonen:

Paul Nijenhuis (verkoop machines en tractoren) paul@mechanisatielochem.nl
Mobiel:  06-53983414

Edgar Luesink (verkoop machines en tractoren) edgar@mechanisatielochem.nl
Mobiel:  06-13443288

Johan Tjoonk (verkoop melkwinning en stalinrichting) johantjoonk@mechanisatielochem.nl
Mobiel:  06-21103087

Rik Kamperman (verkoop melkwinning en stalinrichting) rik@mechanisatielochem.nl Mobiel: 06-53246777

Gerrit Marsman (Delaval Toerboertieker)
Mobiel:  06-23403191

 

Afdeling:
Naam: *
Adres:
Postcode & Plaats:
Telefoonnr: *
E-mail: *
Onderwerp:
Vragen / Opmerkingen: